Зустріч з призерами чемпіонату ФСТ «Динамо» України «Юний Динамівець» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н.

13 червня 2018 року в ФОК «Динамо» відбулась зустріч колективу Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України та призерів чемпіонату ФСТ «Динамо» України «Юний Динамівець» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н., який проходив 22-24 травня 2018 р.

Нагадаємо, тоді наша команда з вільної боротьби під керівництвом Мурачова Володимира зайняла 3 загальнокомандне місце, а в особистому заліку проявили себе Мусієнко Сергій – 3 місце, Корчев Дмитро – 3 місце, Борбот Дмитро – 1 місце, Котовський Ілля – 1 місце, Легкий Олег – 1 місце. Варто додати що взагалі спортсмени тренувались у різних тренерів: Зими Володимира, Федини Сергія та у Мурачова Володимира, але на чемпіонаті виступали під керівництвом останнього.

Зустріч розпочалась з того, що Перший заступник голови СОО ФСТ «Динамо» України Бобір Олександр Сергійович ще раз привітав спортсменів з показаним результатом та вручив подяку і премію Мурачову Володимиру після чого всі перейшли до чаювання з солодощами. Під час зустрічі Мурачов Володимир розповідав про баталії на спортивній арені а спортсмени про свої хвилювання під час чемпіонату.

Ми ще раз вітаємо всіх спортсменів та їх тренерів з високим результатом і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

Comments are closed.