Урочисте святкування до Дня фізичної культури та спорту

05 вересня 2018 року в в Обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбулось святкування Дня фізичної культури та спорту,яке було проведено і організовано Сумською міською радою.

 

На святі був присутній мер м.Суми Олександр Лисенко  та депутати Сумської міської ради, керівники закладів та фізкультурно – спортивних товариств, ветерани спорту, визначні тренери та спортсмени Сумщини.

Десятки спортсменів, тренерів та працівників галузі фізичної культури та спорту отримували грамоти та нагороди.

Кращими в спортивній діяльності серед вузів став Сумській державний університет, серед професійно-технічних училищ – «Сумський центр професійно-технічної освіти», серед підприємств – «Сумихімпром», а серед підліткових клубів – «Олімпієць».

Також на урочистому святкуванні були  вручені посвідчення кандидатів в майстри спорту команді СДЮШОР «Динамо» з хокею на траві та посвідчення майстрів спорту отримали динамівки Тищенко Валерія та Зайцева Валерія

Грамотою міського голови був нагороджений заслужений тренер України з вільної боротьби Мурачов В.В.Грамотою міського голови та кубком були відзначені досягнення спортсменки-динамівки, співробітника Сумського прикордонного загону, кандидата в майстри спорту зі спортивної ходьби Гончарової Маріанни. Орден «За заслуги ІІІ ступеня» отримали Почесний ветеран «Динамо», Заслужений тренер УРСР, перший тренер дворазового олімпійського чемпіона ХІХ та ХХ літніх Олімпійських Ігор з веслування на байдарках і каное Шапоренка О.М . – Романько Віталій Іванович. та заслужений тренер України з біатлону Крот В.В.

 

Comments are closed.