Турнір з футзалу присвячений 5-й річниці ствонення Національної поліції України. Старт “Динаміади 2020”.

25 та 26 червня 2020 року в ФОК “Динамо” м. Суми  в рамках першості СОО ФСТ”Динамо” України з міні-футболу за програмою “Динаміада 2020” було проведено турнір з футзалу серед об’єднаних районних відділів поліції, присвяченого 5-й річниці від дати створення Національної поліції України. Протягом двох днів поспіль велася боротьба за почесне “золото” турніру та за вихід у фінал “Динаміади 2020” з міні-футболу.

За результатами зіграних ігор у турнірі перемогла команда Шосткинського відділу поліції. Друге місце зайняла команда Головного управління нацполіції, честь якого відстоював особисто Начальник ГУНП Пиняга Р.О. разом із заступниками та колегами . Третє місце посіла команда Глухівського відділу поліції.
Оргкомітетом турніру також було відзначено кращих гравців у спортивних амплуа:
кращий гравець – Томорка О.В. (Шосткинський ВП);
кращий воротар – Пустинник М.П. (Глухівський ВП) .

Дуже несподіваними стали результати відбіркових ігор за програмою “Динаміада 2020”, де минулорічні фаворити не змогли пробитись до фінальної частини . В результаті до фіналу (який відбудеться у жовтні 2020 року) пройшли команди:
1 група: в/ч 2276, в/ч 3022, УДСНС у Сумській області та Управління СБ України.
2 група в/ч 3051, Головне управління ДФС у Сумській області, МЦШР ДСНС та Шосткинський ВП.

Завдяки злагодженій роботі команди арбітрів ігри видались чесними та емоційними, гідними натовпу  сотень шанувальників, які у звязку із обмеженнями пов’язаними з карантинними заходами щодо COVID-19 були позбавлені такого задоволення.

Бажаємо всім учасникам наснаги у тренуваннях та незламної волі до перемоги. Маємо надію, що фінальні ігри пройдуть не менш захопливо і насолодитись ними зможуть всі бажаючі.

Comments are closed.