Президія СОО ФСТ “Динамо” України

29 березня 2019 року в ФОК «Динамо»  відбулось засідання Президії Громадської організації «Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України». Керівництво СОО ФСТ «Динамо» України звітувало перед членами Президії за фінансово-господарську діяльність (доповідач Шаховський М.М.). Після обговорення звіту було прийнято рішення щодо його затвердження та були підведені підсумки загальнокомандного заліку комплексних змагань «Динаміада-2018» серед КФК силових структур та правоохоронних органів області (доповідач Варванець М.О.), церемонію нагородження провели ветерани товариства «Динамо» колишні керівники обласної організації Соколов С.В. та Дяченко П.М.,  та окремо відзначили провідні колективи фізичної культури та провідні спортсмени.

Місця розподілились наступним чином:

Серед КФК І групи:

ІІІ місце зайняла команда ГУНП в Сумській області

ІІ місце зайняла команда УДСУНС в Сумській області

І місце зайняла команда В/ч 3022 м. Шостка

Серед КФК ІІ групи:

ІІІ місце зайняла команда В/ч 3051 м. Суми

ІІ місце зайняла команда Шостинського ВП(об’єднаний)

І місце зайняла команда Охтирського ВП (об’єднаного)

Також Сумська обласна організація ФСТ «Динамо» України висловила глибоку вдячність за активну участь у спортивному житті Організації, багаторічну плідну співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і процвітання Динамівського руху на Сумщині наступним колективам:

  • Прокуратурі в Сумській області!
  • Управлінню Служби Безпеки України
  • Сумському прикордонному загону
  • Головному Управлінню Національної Поліції
  • В/ч 2276 м. Охтирка

Також за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної-культури та спорту, активну участь у спортивному житті Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України та досягнення високих спортивних результатів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях  нагородили:

  • Сенецького Дмитра (МСУ, бронзовий призер чемпіонату Світу з кікбоксингу WTKA)
  • Мандегаряна Кевіна ( МСУ, чемпіон України з дзюдо)
  • Дідоренко Єлизавету ( КМСУ, чемпіонка України з боротьби самбо)
  • Єрофєєва Ігора ( МСУ, призер чемпіонатів України, призер міжнародних змагань з вільної боротьби)
  • Яковенко Єлізавету ( МСУ, призер чемпіонатів України з хокею на траві)
  • Саган Тетяну ( МСУ, призер чемпіонатів України з стрільби із лука)

 

 

 

Comments are closed.