ФОК “Динамо”

Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Динамо» побудований у 1991 році. Має велику кількість спортивних споруд, а саме:

  • Пневматичний тир
  • Тренажерна зала
  • Зал боротьби
  • Плавальний басейн (Аква-аеробіка)
  • Ігровий зал
  • Зал фрі-файту

Спортивні споруди використовуються для проведення у системі професійної підготовки з особовим складом правоохоронних відомств, а також для надання послуг населенню та  безкоштовних занять для інвалідів. Заняття проводять досвідчені тренери – викладачі, які допоможуть вибрати потрібну Вам, методику тренування та проконсультують з питань  підбору вправ.

При Сумській обласній організації працюють дві дитячо-юнацькі спортивні школи: КДЮСШ «Динамо» та СДЮШОР «Динамо» з хокею на траві.

КДЮСШ «Динамо»

 

 

 

 

В школі працює 3 відділення: стрільба з лука, дзюдо та боротьба вільна, де під керівництвом 12 тренерів-викладачів (3  з яких заслужені тренери України) займається 240 учнів.

Разом з управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та Сумської ФСТ «Динамо» України школа займає активну позицію, щодо організації та забезпечення підготовки та участі збірних команд області у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

СДЮШОР «Динамо»   з хокею на траві

 

 

 

Сьогодні в школі займаються 257 учні, з якими 12 висококваліфікованих тренерів, 4 з яких – заслужені тренери України, 5 мають вищу тренерську категорію, 10 з них – майстри спорту України, 1 майстер спорту міжнародного класу України.

СДЮШОР «Динамо» з хокею на траві є одним з кращих осередків в Україні для підготовки спортивного резерву для збірних команд області та України в цілому, а також для команд майстрів з хокею на траві серед жінок.

Вихованці школи є багаторазовими чемпіонами України, а токож переможцями та призерами           чемпіонатів Світу і Європи.

На сьогодні 37 вихованців СДЮШОР «Динамо» з хокею на траві входять до складу юнацької, молодіжної та національної збірних команд України.

За ініціативи тренерської ради та підтримки багатьох спонсорів кожен рік в нашому місті проводяться міжнародні дитячі турніри з хокею на траві, які користуються великою популярністю.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *