Почесні гості з м. Київ на Сумщині

18 червня 2018 року з робочим візитом Сумщину відвідали Президент федерації біатлону України, Володимир Бринзак, заступник Міністра освіти та науки України, Роман Греба, перший заступник голови ФСТ Динамо, Віктор Корж та начальник департаменту олімпійських видів спорту, Роман Вірастюк.

Протягом дня говорили про розвиток зимових видів спорту в області та створення єдиної бази для біатлоністів та лижників.

Робочий візит розпочався із зустрічі з головою Сумської обласної держадміністрації Миколою Клочком, а вже через пів години відбулась зустріч з учасниками ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор та родиною Ганни Кривонос.

Нагадаємо, у члена Національної збірної команди України з біатлону Ганни Кривонос дуже гостро постало питання житла.

Окрім почесних гостей на зустрічі були присутні перший заступник СОО ФСТ «Динамо» України – Олександр Бобір,  голова Сумської обласної ради Володимир Токар, депутат Сумської обласної ради – Микола Березін, голова федерації біатлону в Сумській області – Анатолій Линник, ректор Сумського державного університету – Анатолій Васильєв та інщі.

Голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що нинішній склад ради – зі спортивним нахилом, дивлячись на те, скільки серед депутатів голів обласних федерацій, тренерів, прихильників спорту.

«Ми завжди з трепетом спостерігаємо за виступами наших земляків, вболіваємо за них, переживаємо. Переповнює почуття гордості, коли вони піднімаються на вищі п’єдестали пошани. Ми, як влада і органи місцевого самоврядування, намагаємося всіляко підтримувати тих, хто прославляє нашу область. Тому, коли постало питання вирішення проблеми житла біатлоністці Ганні Кривонос, депутати підтримали виділення 250 тисяч грн. на придбання їй житла. Ще 250 тисяч грн. виділила Федерація біатлону, за що їм велика подяка», – наголосив Володимир Токар.

Разом з головою Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком вони виконали приємну місію і передали ключі від нового житла мамі чемпіонки. Жінка подякувала за турботу депутатам, Федерації біатлону та тренерам.

«Маємо надію, що ті зміни, які наразі відбуваються у спортивному житті Сумщини, надихнуть спортсменів на ще більші звершення та досягнення і ми знайдемо підтримку з боку центральної влади. Оскільки саме Сумщина у зимових видах спорту, зокрема у біатлоні, має дуже високі показники. А спільними зусиллями ми робитимемо усе, щоб гімн нашої країни ще частіше звучав на міжнародних спортивних змаганнях», – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Згадав він і те, що цього року обласна влада зробила сюрприз для спортсменів Сумщини, адже депутатський корпус підтримав ініціативу облдержадміністрації і проголосував за виділення додаткових коштів для виплати грошової допомоги на загальну суму 500 тисяч гривень спортсменам нашої області – учасникам XXIII Зимових олімпійських ігор у Республіці Корея.

«Окрім того, управлінням молоді і спорту облдержадміністрації підготовлено проект порядку надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам Сумської області», – поділився посадовець новими напрацюваннями.

Також, Микола Клочко нагородив почесними грамотами голови облдержадміністрації спортсменок Тетяну Антипенко, Марину Анцибор та їх тренера Івана Терещенка, а Віктор Корж вручив подяки спортсменкам за популяризацію фізичної культури і спорту в України та за її межами.

Нагадаємо, Тетяна Антипенко та Марина Анцибор представляли лижні перегони і захищали честь Сумщини на Зимових олімпійських іграх.

Після зустрічі з учасниками ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор та родиною Ганни Кривонос відбулась нарада «Про стан та перспективи розвитку зимових видів спорту в Сумській обл.»

План наради передбачав розгляд наступних питань:

  • «Про стан розвитку зимових видів спорту в Сумській області» – Доповідач начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА – Дмитро Лантушенко.
  • «Про перспективи розвитку зимових видів спорту в Сумській області» – Доповідач депутат Сумської обласної ради – Микола Березін
  • «Про доцільність та перспективи створення Державного центру Олімпійської підготовки з біатлону в Сумській області» – Доповідач голова федерації біатлону в Сумській області – Анатолій Линник.
  • «Про розвиток зимових видів спорту в освітянській сфері» – Доповідач начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в Сумській області – Владислав Маслов.
  • «Про спортивні досягнення та перспективи розвитку КУ СОР ДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту» – Доповідач в.о. директора Віктор Світличний.
  • «Про розвиток відділення біатлону в КУ СОР «Ліцей-інтернат» спортивного профілю Барса» – Доповідав директор Федір Кісєлар.

Перспективи розвитку зимових видів спорту на Сумщині наразі вивчають президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж, які у ході наради зазначали, що Сумщина є одним із передових регіонів, де сьогодні розвиваються зимові види спорту, де вкладаються кошти в їх розвиток і в спортсменів.

Після наради члени делегації відвідали базу Олімпійської підготовки лижників та біатлоністів де відбулась нарада з приводу поліпшення матеріального стану бази.

Закінчився візит оглядом спортивної бази Сумського державного університету.

Comments are closed.