Олімпійський день

23 червня 2018 року в м. Суми відзначали «Олімпійський день»

«Олімпійський день» проводять щороку, приурочуючи до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

Традиційно наймасовішим видом залишається легкоатлетичний пробіг на різні дистанції. Найменшими були хлопці та дівчата у пробігу на 50 метрів. Окрім цього, старші спортсмени додали дистанцію у 500 та 1000 метрів. Ті ж хто не забажав бігти, могли взяти участь у різних естафетах. Для наймолодших була естафета «Формула 1» (Біг з перепонами на час), а для старших був організований «міні чемпіонат» з флорболу.

Також були показові виступи. Свої досягнення  демонстрували професійні спортсмени з армрестлінгу, флорболу, дзюдо, боротьби, панкратіону та інші.

Сумська обласна організація ФСТ «Динамо» України спільно з працівниками відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП в Сумській області прийняла участь у заході. Разом з іншими спортивними школами та ФСТ ми прийняли участь в Олімпійській розминці, після чого відвідали різні спортивні куточки на цьому заході. Діти прийняли участь у змаганнях з дартсу та армрестлінгу, окрім цього відвідали показові виступи провідних спортсменів Сумщини з різних видів спорту.

Після участі у заході діти отримали приємні подарунки від Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Ми сподіваємось що такі заходи допоможуть дітям знайти себе в спорті та в майбутньому стати Олімпійськими чемпіонами!

Comments are closed.