Чемпіонат України з літнього біатлону в місті Чернігові

21-26 вересня в місті Чернігові відбувся чемпіонат України з літнього біатлону. В ньому взяла участь національна збірна. В перший день змагань літнього чемпіонату України з біатлону відбулася змішана естафета. В 10-ку кращих потрапило 3 команди Сумської. Обл. Кращий результат показала 1-ша команда посівши 3 місце в складі Журавок Юлії, Кривонос Анни, Дудченка Антона та Насико Дениса. В цей же день пройшла Гонка Чемпіонів, в якій взяли участь 12 пар спортсменів. Динамівка Ганна Кривонос в парі з Андрієм Дереземлею посіли 3 місце. Віта Семеренко і Олег Бережний трохи не дотягли до п’єдесталу і стали четвертими в Гонці Чемпіонів. Одразу за ними розташувалася пара Валентини Семеренко з Олександром Біланенко. Юлія Журавок та В’ячеслав Деркач посіли 8 місце.

У другий змагальний день пройшла жіноча спринтерська гонка.В 6 – кі найкращих розташувалися одразу 4 динамівки. Перемогу святкуваля  Валентина Семеренко.

На 4-му місці розташувалася Віта Семеренко якій до п’єдесталу пошани не вистачило 1,4 сек. 5 місце посіла Юлія Журавок, і шостою стала Анна Кривонос.

25.09.18 в  Чернігові проходять гонки переслідування в рамках літнього чемпіонату України з біатлону. Першими на старт вийшли жінки. Наші дівчата посіли наступні місця: срібло у Валентини Семеренко, 5 фінішувала Юля Журавок і 7-му сходинку посіла Анна Кривонос. В чоловіків кращі результати серед сумчан показали: Євген Івченко виборов срібло, бронза у Богдана Цимбала.

В заключний день літнього чемпіонату України з біатлону, проходять мас-старти (біг). Кращий результат серед сумських дівчат показала динамівка Анастасія Дідоренко посівши 3 місце. 7-ю фінішувала Анна Ситник. А у чоловіків перемогу святкував сумчанин Насико Денис.

В командному заліку Сумська область посіла перше місце.

Вітаємо усіх учасників змагань ,бажаємо успіхів та нових перемог!!!