Чемпіонат України з літнього біатлону

21-25.09.2019 року в м. Чернігів відбувся чемпіонат України з літнього біатлону. Перший змагальний день розпочався змішаними естафетами,команда Сумської області посіла 3 місце, до складу ввійшли динамівки Кривонос Ганна та Журавок Юлія. В цей же день відбулася Гонка Чемпіонів в ній прийняло участь 12 пар. Пари формувались рандомно, шляхом жеребкування перед початком змагання. В гонці прийняли участь і сумські динамівці Віта та Валя Семаренко, Юля Журавок, Ганна Кривонос та Сергій Седнєв, який раніше представляв динамівські кольори, також до Чернігова завітала динамівка Олена Зубрилова, яка прийняла участь у Гонці Чемпіонів( вона виступала у дуальній стрільбі, а на ролерах бігла Катерина Бех). Результати Гонки Чемпіонів:

12. Тетяна Рудь – Артем Прима  +5:51,6

У другий змагальний день літнього чемпіонату України з біатлону пройшла жіноча спринтерська гонка, так Ганна Кривонос потрапила до шістки найсильніших .24 вересня відбулася жіноча гонка переслідування наша динамівка Катерина Свинаренко зупинилася за крок до п’єдесталу посівши 4 місце. Літній чемпіонат України з біатлону завершився жіночим мас-стартом, в якому Сумська динамівка  Анастасія Дідоренко посіла перше місце .

Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо подальших спортивних звершень!!