Чемпіонат України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону присвячений пам’яті ЗТУ В.В. Ломаєва

25 – 30 серпня на базі олімпійської підготовки лижників і біатлоністів Сумської обласної організації ФСТ “Динамо” України, відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону присвячений пам’яті ЗТУ В.В. Ломаєва. В них приняло рекордна кількість учасників 170 з 7 областей України: Харківської, Чернігівської, Львівської, Тернопільської, м.Київ, Київської і Сумської обл.
Спортсмени змагалися в шести вікових групах. В перший день змагань відбулися спринтерські гонки(лижеролери) сумські динамівці показали наступні результати:
серед старших дівчат : 1 місце Свинаренко Катерина, 2 місце Рижих Вікторія.
В другий день відбулися гонки переслідування(лижеролери) серед старших дівчат 1 місце виборола Рижих Вікторія, 3 місце Дідоренко Анастасія.
В рамках чемпіонату України 29 серпня відбулися супер – спринти(крос) серед старших дівчат кращий результат показала Дідоренко Анастасія.
В останій день змагань відбулися змішані естафети. Еред старших юнаків та дівчат 1 місце зайняла команда Суми 1 в склад якої входили Свинаренко Катерина та Рижих Вікторія, 2 місце зайняла команда Суми 2 в склад якої входила Дідоренко Анастасія. Серед молодших юнаків та дівчат Суми 1 зайняла 2 місце в склад якої входили динамівці Чихарь Владислав та Родітелєв Олександр.
В командному заліку Сумська область зайняла 2 місце.

Вітаємо усіх учасників змагань ,бажаємо успіхів та нових перемог!!!

Comments are closed.