Чемпіонат СОО ФСТ “Динамо” з легкоатлетичного кросу.

14 травня 2021 року в парку культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба ( м. Суми) було проведено чемпіонат Сумської обласної організації ФСТ “Динамо” України з легкоатлетичного кросу серед команд колективів фізичної культури військовослужбовців, працівників поліції, працівників та службовців підрозділів правоохоронних органів та рятувальних служб області.

Згідно регламенту проведення змагань  учасники змагались з першість на дистанціях 1000 м. жінки, 1000 м. чоловіки та 3000 м. чоловіки.

В підсумку на дистанції 1000 м серед жінок переможцем та призерами стали: Приходченко Тетяна ( 1 м.), Шевцова Анастасія (2 м.), Віташова Дар’я (3 м.).

На дистанції 1000 м серед чоловіків переможцем та призерами стали: Мозговий Юрій (1 м.), Семенюк Сергій (2 м.), Носок Станіслав (3. м.).

На дистанції 3000 м серед чоловіків переможцем та призерами стали: Шукалович Петро (1 м.), Бойко Дмитро (2 м.), Тарабан Сергій (3. м.).

Крім особистої конкуренції на дистанціях було КФК змагались в командному заліку, де в ІІ-й групі переможцями та призерами стали:
1 місце – Управління патрульної поліції в Сумській області;
2 місце – В/ч 3051 Національної гвардії України;
3 місце – Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України.

В І-й групі КФК посіли місця:
1 місце – ГУНП в Су мській області;
2 місце – В/ч 3022 Національної гвардії України;
3 місце – В/ч 2276 Національної гвардії України.

Comments are closed.