Чемпіонат з офіцерського триборства та стрільби з бойової зброї

10 квітня 2012 року відбулось відкриття особисто-командних чемпіонатів Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України з офіцерського триборства та стрільби з бойової зброї серед команд КФК силових структур та правоохоронних органів області в залік

«Динаміади – 2012» , присвячених «Року спорту та здорового способу життя». У змаганнях прийняли участь 165 спортсменів( в офіцерському триборстві 136 чоловік, зі стрільби з бойової зброї – 58 чоловік).

По стрільбі з бойової зброї у особистому заліку серед жінок:

–  ІІІ місце посіла Яресько Наталія (УМВС)

–  ІІ  місце посіла Красняк Вікторія (УСБУ)

–  І   місце посіла Семенова Лариса (в\ч 3051)

У особистому заліку серед чоловіків :

–   ІІІ місце посів Молодика Роман (Сумський прикордонний загін)

–   ІІ  місце посів Федченко Костянтин (УМВС)

–   І   місце посів Печенюк Дмитро (УМВС)

У командному заліку по І групі :

–   ІІІ місце посіла команда в\ч3022 м.Шостка

–   ІІ  місце посіла команда УСБУ

–   І   місце посіла команда УМВС

 У командному заліку по ІІ групі :

–   ІІІ місце посіла команда Буринського РВ

–   ІІ  місце посіла команда Краснопільського РВ

–   І   місце посіла команда Путивльського РВ

 

 

 

 

 

 

 

З офіцерського триборства у особистому заліку:

по І-й віковій групі:

–   ІІІ місце посів Єресь Олексій (УМВС)

–   ІІ  місце посів Медєнцов Олексій (Сумський прикордонний загін)

–   І   місце посів Могиленко Валерій (в\ч 3051)

по ІІ-й віковій групі :

–    ІІІ  місце посів Безносохін Сергій (ТУМНС)

–     ІІ  місце посів Молодика Роман (Сумський прикордонний загін)

–      І   місце посів Бойко Дмитро (УМВС)

по ІІІ-й віковій групі :

–         ІІІ  місце посів Сенюка Владислав (УСБУ)

–         ІІ   місце посів Печенюк Дмитро (УМВС)

–         І    місце посів Ніколаєнко Сергій (Сумський прикордонний загін)

по ІV-й віковій групі :

–   ІІІ  місце посів Кашуба Олександр (УСБУ)

–   ІІ   місце посів Корнух Юрій (УМВС)

–   І    місце посів Сизон Михайло (Сумський прикордонний загін)

У командному заліку серед силових структур по І-й групі :

–   ІІІ  місце посіла команда (УСБУ)

–   ІІ   місце посіла команда (УМВС)

–   І    місце посіла команда (Сумський прикордонний загін)

по ІІ-й віковій групі :

–         ІІІ  місце посіла команда Краснопільського РВ

–         ІІ   місце посіла команда Буринського РВ

–         І    місце посіла команда Сумського РВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *