06 грудня 2019 року було обрано нового Голову Сумської обласної організації ФСТ “Динамо” України

06 грудня 2019 року в актовому залі ГУНП в Сумській області відбулась позачергова конференція Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на яку прибули делегати від 30 колективів фізичної культури, представники правоохоронних органів та силових структур області.

На конференцію були запрошені: перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Корж Віктор Петрович, начальник ГУНП в Сумській області Пиняга Руслан Орестович, голова Ради ветеранів «Динамо» Соколов Сергій Вікторович, т.в.о прокурора області Сидоренка Ігоря Анатолійовича.

Одним з найголовніших питань було обрання вакантної посади Голови СОО ФСТ «Динамо» України. Відкритим голосуванням Головою Сумської обласної організації ФСТ «Динамо» України обрано начальника ГУНП в Сумській області Пинягу Руслана Орестовича.

На конференції також обраний новий склад президії з 17 осіб, новий склад контрольно-ревізійної комісії, а також обрані делегати на всеукраїнську конференцію, яка відбудеться 12 грудня 2019 року в м. Києві.

Останнім питанням порядку денного позачергової конференції було нагородження тренерів та ветеранів Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Почесною Грамотою Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України та пам’ятною медаллю  було нагороджено ветерана СОО ФСТ «Динамо» України Сільченка Леоніда Івановича. Цінними подарунками та грамотами СОО ФСТ «Динамо» України, подяками  були нагороджені керівники КФК:

 • Волик Геннадій Борисович – начальник МНС у Сумській області;
 • Лукаш Сергій Станіславович – директор Сумського філіалу ХНУВС;
 • Мейко Олександр Васильович – начальник Сумського прикордонного загону;
 • Козинець Сергій Петрович – командир в/ч 2276;
 • Казанцев Євген Михайлович – командир в/ч 3051;
 • Желновач Олександр Олександрович – командир в/ч 3022;
 • Сидоренко Ігор Анатолійович – т.в.о. прокурора Сумської області;
 • Захарченко Юрій Миколайович – т.в.о начальника УСБУ у Сумській області.

Провідні спортсмени СОО ФСТ «Динамо» України:

 • Чибісова Євгенія – майстер спорту України зі стрільби з лука;
 • Пономаренко Вадим – майстер спорту України з сумо;
 • Родіонова Поліна – майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука;
 • Москаленко Тимур – майстер спорту України з кікбоксингу ВТКА.

Тренери :

 • Силкін Іван Миколайович – тренер КДЮСШ «Динамо» з дзюдо;
 • Мурачов Володимир Вікторович – заслужений тренер України з боротьби вільної.

Грамотою СОО ФСТ «Динамо» України «За активну участь у спортивному житті Організації, багаторічну плідну співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і процвітання Динамівського руху на Сумщині та з нагоди 95-ї річниці від дня утворення ФСТ «Динамо» України» нагороджено Мищишина Ігоря Богдановича начальника відділу професійного навчання УКЗ ГУНП у Сумській області

Також кубки та грамоти СОО ФСТ «Динамо» України отримали команди КФК силових структур і правоохоронних органів області переможці та призери особисто-командної першості СОО ФСТ «Динамо» України.

по другій групі:

– за зайняте ІІІ місце кубок отримала команда Охтирського відділу поліції ГУНП у Сумській області;

– за ІІ місце – команда військової частини 3051 національної гвардії України;

– переможницею «Динаміади-2019» у загальнокомандному заліку стала команда військової частини 2276 національної гвардії України.

по першій групі:

– за зайняте ІІІ місце кубок було вручено команді Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ;

– за ІІ місце кубок отримала команда Головного управління Національної поліції у Сумській області;

– переможницею «Динаміади-2019» у загальнокомандному заліку стала команда Сумського прикордонного загону.

Comments are closed.